ТОП 5 трендових кольорів весілля 2019

Грамотно обрати весільні кольори - це основа майбутнього стилю та атмосфери свята! Декор та оформлення, сукні для дружок та запрошення, бонбоньєрки, торт та кенді-бар... Усі ці елементи разом створюють стилістику та настрій весілля, тому дуже важливо зробити його  гармонійним та цікавим!)

Популярні у кожному сезоні весільні кольори приходять до нас, у першу чергу, з індустрії моди та дизайну інтер′єрів... Але це далеко не все, адже кольорова гама весіль легко поєднує у собі нові модні відтінки з улюбленими класичними варіантами, а кожна пара робить святкування неповторним завдяки власній індивідуальності! Хороша весільна палітра кольорів складається з трьох чи більше відтінків, які вдало доповнюють один одного. Загальне правило співвідношення цих основних кольорів є 60-30-10, де 60% оформлення буде в основному обраному кольорі, 30 % - у додатковому та 10 % - фінішні акценти третім кольором. Так можна поєнувати трендові відтінки з улюбленими кольорами, наприклад, золотим, срібним, нейтральними пастельними кольорами... 

 

1. КОРАЛОВИЙ

Як ви, мабуть, знаєте, саме благородний кораловий із золотим сяйвом визнано кольором 2019 року в Інституті кольору Pantone. Тому очікуємо побачити його і у наймоднішому весільному офоромленні. Сміливо обирайте сукні для дружок, весільний торт,  бонбоньєрки, запрошення на весілля, букет нареченої коралового кольору. Яскравий, соковитий, життєсверджувальний, він чудово він чудово підходить для літнього чи осіннього весілля!

 

 

2. СІРУВАТО-ЗЕЛЕНИЙ

Колір листя евкаліпту чи шавлії. Ідеально підійде, якщо ви мрієте про весілля на природній локації, під відкритим небом, серед дерев… На відміну від коралового, який подобається не всім, цей колір спокійний та нейтральний. Поєднання з пастельними відтінками та золотом, декор у стилі шеббі шик, делікатні квіткові композиції зроблять святкування романтичним та елегантним.

  

 

3. РІЗНІ ВІДТІНКИ ГОЛУБОГО

Цього сезону буде актуальною спокійна та м′яка палітра голубих відтінків. Аксесуари в цих кольорах пасуватимуть не лише нареченим, але й гостям свята. Тож можна сміливо пропонувати дрес-код у ваших запрошеннях... Весільне оформлення у голубих тонах виглядатиме свіжо, легко та невимушено у будь-яку пору року (особливо, взимку)...

 

 

4. СОНЯЧНИЙ ЖОВТИЙ

Якщо ви мрієте про яскраве весілля, сонячний жовтий - саме те, що потрібно! Це ідеальний вибір для літнього весілля! Цікавим буде поєднання жовтого з темно-зеленим та м′яким пастельним рожевим... Жовтий колір завжди викликає усмішку і стане частинкою неповторної атмосфери вашого весільного дня!  

 

 

5. ЯСКРАВО-РОЖЕВІ ВІДТІНКИ

Ягідний рожевий, яскрава фуксія, затишні натуральні відтінки та природній зелений... Ця палітра чудово підійде для весняного чи літнього весілля. В цей час є так багато квітів, які допоможуть створити просто неймовірний декор! Додайте яскраві аксесуари і оформлення стане вибухом кольору, що створить веселу та незабутню атмосферу!

 

 

А створити незабутні весільні компліменти-подаруночки для ваших гостей вам допоможуть наші спеціалісти.

Для кожного замовлення може бути розроблений індивідуальний дизайн: починаючи від баночки, наповнення, декору, коробочки та іменних наклейок або бірочок, щоб подарунки максимально відповідали стилю вашого свята. А неймовірно смачні компліменти назавжди лишаться в пам′яті ваших гостей.

Для того, щоб ваші бажання максимально втілился у наших подаруночках ви отримаєте особистого консультанта, який особисто займатиметься розробкою подарунків від початку замовлення до отримання кінцевого результату (постійно підтримуючи з вами контакт).

Чекаємо ваших ідей!

Коментарі