Команда Бази лісу


Привіт! Давайте знайомитися!
"Там де починається вода" – так  ще інколи називають Карпати, і якщо ви хоч раз були в цих краях, то зрозумієте сенс даних слів. Карпати - це маленький світ, у якому починається щось прекрасне. Тут поняття людина-природа нероздільні ні за яких обставин. Саме це і стало музою в створенні інтернет-магазину "База лісу". Адже наша продукція - це те справжнє, що дарує сама природа, а наша злагоджена команда робить все, щоб кожна українська родина могла смакувати її дари. 

Давайте знайомитися!

  Олександр – завідувач складом і незамінний перевізник «Бази лісу».

Більшість наших клієнтів вже знає, що  з певних обставин збір, переробка і заготовки продукції «Бази лісу» відбуваються в Закарпатті, а склад і відправки замовлень знаходяться на Черкащині. Саме тому наш незмінний помічник Олександр вдень і вночі долає величезний шлях, щоб ніякі перекшкоди не ставали нам на заваді.

Андрій – пасічник «Бази лісу».

Як ви вже здогадалися, у нас є власні пасіки, які дають найсмачніший у світі мед. А керує всім цим господарством наш пасічник Андрій.

Андрій – це людина позитив, і дивлячись на те з якою любов′ю він ставиться до роботи пасічника, по хорошому починаєш йому заздрити. Такі люди  в нашій команді надихають…

Мирослава -  маленький керівник і головний менеджер

Всі клієнти «Бази лісу» знають ту саму дівчину, яка приймає і відправляє замовлення за місцем їх призначення – Мирославу. Уродженка Карпат, яка хоче поділитися смачною красою своєї маленької батьківщини зі всією Україною.

Це ще не все, адже насправді наша команда об’єднує багато професіоналів, кожен з яких по справжньому любить і захоплюється своєю справою. Але про них трошки пізніше…

Коментарі